Strony internetowe

Czytelne i nowoczesne

Responsywna technologia

Tworzone prze mnie strony wyświetlają się poprawnie zawsze, niezależnie od urządzenia, na którym są przeglądane

Proste zarządzanie

Jeżeli zdecydujesz się na stronę opartą o CMS, np. WordPress, dostaniesz prosty i czytelny panel do zarządzania treścią na stronie

Indywidualny projekt

Każdy projekt dopasowuję do Twoich oczekiwań, Twojej branży i, przede wszystkim, klientów. Tworzę zgodnie z najnowszymi trendami i szukam balansu między formą a funkcją

Optymalizacja SEO

Ładna i prosta strona to połowa sukcesu. Nawet najlepsza strona nie ma sensu, jeśli nie zaglądają na nią ludzie. Wszystkie wdrażane przeze mnie strony optymalizuję pod kątem pozycjonowania

Jak wygląda proces

.1

Wycena

Cały proces zaczynamy od wstępnej wyceny zlecenia. Formularz zlecenia znajdziesz tutaj. Zazwyczaj wstępna wycena nie różni się dużo od końcowej oferty, ale da Ci obraz tego w jakich kwotach się poruszamy.

.2

Wywiad

Jeśli spodoba Ci się wycena, to przechodzimy do wywiadu. Na żywo lub przez telefon. To czas, kiedy zbieram i doszczegóławiam wszystkie potrzebne mi informacje. O Tobie, o Twoim biznesie i o Twoich klientach.

.3

Umowa

Moją preferowaną formą współpracy jest Umowa o Dzieło, ale mogę również wystawić fakturę. To, jak i harmonogram prac, szczegółowy opis zlecenia i kwestie finansowe umieszczamy w umowie.

.4

Zaliczka

Zanim przystąpię do pracy będę czekał na 50% zaliczki.

.5

Wsad

Po otrzymaniu zaliczki będę potrzebował wsad od Ciebie. Uzgodnimy wszystko przy podpisywaniu umowy. Chodzi o Twoje logo, zdjęcia na stronę, zdjęcia produktów, opisy, teksty na stronę, dane firmy. Wszystko wymieniamy na Dropboxie, żeby zachować porządek.

.6

Pierwsze demo

Po upływie czasu wskazanym w umowie od otrzymania wsadu pokażę Ci pierwszą wersję Twojej strony. To demo. To ważne, bo nie wszystkie rzeczy będą działać, jak linkowanie, płatności on-line etc. – to zostawiam na wdrożenie. Demo będzie na moim serwerze i pod moją domeną

.7

Poprawki

Robimy dwie rundy „dużych” poprawek, które wysyłasz mi w mailu. „Małych” poprawek robimy cztery rundy. Małe poprawki, to np zmiana zdjęcia, koloru, tekstu etc. Duże poprawki, to zmiany layoutów, nowe funkcjonalności etc. Wszystko będzie spisane w umowie.

.8

Zapłata i wdrożenie

Jak już będziesz zadowolony z wyglądu i funkcjonowania demo, przechodzimy do wdrożenia na Twój serwer i pod Twoją domeną. Zanim jednak to się stanie, będę czekał na pozostałe 50% wynagrodzenia.