Sklepy internetowe

Proste i nowoczesne

Responsywna technologia

Strona wyświetla się perfekcyjnie na każdym urządzeniu

Moje strony działają doskonale na każdym rodzaju urządzenia, niezależnie od tego, czy użytkownik przegląda je na laptopie, tablecie, smartfonie czy na wielkim monitorze. To gwarantuje, że strona zawsze będzie czytlena, interakcja zoptymalizowana pod wielkość ekranu i używane urządzenie wskazujące, a użytkownikowi nie umknie żadna informacja, którą chcesz przekazać

Dopasowany projekt

Projekt dopasowany nie tylko do Ciebie, ale przede wszystkim do Twojej branży i Twoich klientów

Są dwie szkoły: jedna mówi, że wygląd ma być wypadkową funkcji, a druga, że wygląd jest najważniejszy, a funkcja obroni się sama. Ja mam do tego bardzo płynne podejście i uważam, że i wygląd i funkcja muszę być dopasowane do użytkownika końcowego, Twojego klienta i w związku z tym balans między formą i funkcją jest ruchomy.

Jednak to, na co kładę największy nacisk to zasady projektowania UI i UX, żeby maksymalnie wykorzystać szanse na konwersję.

Łatwe zarządzanie

Intuicyjny i czytelny panel do zarządzania sklepem

Oba najpopularniejsze rozwiązania, na których opieram sklepy, czyli Woocommerce i Prestashop mają bardzo proste i czytelne panele do zarządzania. Z łatwością będziesz dodawać produkty, zmieniać opisy, ustawiać promocje czy zmieniać treści na całej stronie.

Optymalizacja SEO

Wszystkie sklepy optymalizuję pod kątem SEO

Ładny i prosty w obsłudze sklep to połowa sukcesu. Nawet najlepszy sklep nie ma sensu, jeśli nie zaglądają na niego ludzie. Wszystkie wdrażane przeze mnie sklepy i strony optymalizuję pod kątem pozycjonowania.

Jak wygląda proces

.1

Wycena

Cały proces zaczynamy od wstępnej wyceny zlecenia. Formularz zlecenia znajdziesz tutaj. Zazwyczaj wstępna wycena nie różni się dużo od końcowej oferty, ale da Ci obraz tego w jakich kwotach się poruszamy.

.2

Wywiad

Jeśli spodoba Ci się wycena, to przechodzimy do wywiadu. Na żywo lub przez telefon. To czas, kiedy zbieram i doszczegóławiam wszystkie potrzebne mi informacje. O Tobie, o Twoim biznesie i o Twoich klientach.

.3

Umowa

Moją preferowaną formą współpracy jest Umowa o Dzieło, ale mogę również wystawić fakturę. To, jak i harmonogram prac, szczegółowy opis zlecenia i kwestie finansowe umieszczamy w umowie.

.4

Zaliczka

Zanim przystąpię do pracy będę czekał na 50% zaliczki.

.5

Wsad

Po otrzymaniu zaliczki będę potrzebował wsad od Ciebie. Uzgodnimy wszystko przy podpisywaniu umowy. Chodzi o Twoje logo, zdjęcia na stronę, zdjęcia produktów, opisy, teksty na stronę, dane firmy. Wszystko wymieniamy na Dropboxie, żeby zachować porządek.

.6

Pierwsze demo

Po upływie czasu wskazanym w umowie od otrzymania wsadu pokażę Ci pierwszą wersję Twojej strony. To demo. To ważne, bo nie wszystkie rzeczy będą działać, jak linkowanie, płatności on-line etc. – to zostawiam na wdrożenie. Demo będzie na moim serwerze i pod moją domeną

.7

Poprawki

Robimy dwie rundy „dużych” poprawek, które wysyłasz mi w mailu. „Małych” poprawek robimy cztery rundy. Małe poprawki, to np zmiana zdjęcia, koloru, tekstu etc. Duże poprawki, to zmiany layoutów, nowe funkcjonalności etc. Wszystko będzie spisane w umowie.

.8

Zapłata i wdrożenie

Jak już będziesz zadowolony z wyglądu i funkcjonowania demo, przechodzimy do wdrożenia na Twój serwer i pod Twoją domeną. Zanim jednak to się stanie, będę czekał na pozostałe 50% wynagrodzenia.