Consulting

Przyspiesz proces

Audyt

Przeprowadzę audyt Twoich kanałów w social media i Twojej strony internetowej.

Jeżeli masz jasno zdefiniowane cele i podejmujesz działania, żeby je osiągać, ale z jakiegoś powodu się to nie udaje, to mogę Ci pomóc w ustaleniu tej przyczyny.

Dokładnie prześwietlę Twoje profile na social media, przeanalizuje Twoją stronę lub sklep internetowy, przyjrzę się Twoim kampaniom reklamowym i ich budżetom i kanałom i zidentyfikuję słabe punkty i zaproponuję zmiany lub alokacje budżetu reklamowego.

Strategia

Zaczynasz biznes? Wprowadzasz markę lub produkt na rynek? Świetnie!

Masz mnóstwo na głowie i bez martwienia się o strony internetowe czy kanały social media, budżety marketingowe etc. Przygotuję dla Ciebie konkretną strategię wejścia, byś mógł się skupić na tym, co ważne dla Ciebie.

Przeanalizuję Twoją branżę, Twoją konkurencję i jej działania i w oparciu o to i o Twoje cele i zadeklarowany budżet przygotuję strategię uszytą na miarę by na drodze do celu nie było żadnych niewiadomych. Od wykorzystania kanałów, socjali, po częstotliwość postowania i wskazówki dotyczące strony internetowej.

Consulting

Niezależna opinia i weryfikacja rzeczywistości.

Masz już wykonawcę strony czy sklepu internetowego? Masz już kogoś od prowadzenia social mediów czy kampanii na Facebooku? Nie jesteś pewien, czy zwyczajnie nie wciskają Ci kitu albo za bardzo nie osładzają rezultatów? Nic dziwnego, prowadząc biznes nie musisz sie znać na wszystkim.

Pomogę Ci ustalić czy nie tracisz pieniędzy, zidentyfikuje słabe punkty w działaniach Twoich wykoawców, ale wskażę też mocne strony. Zaproponuje zmiany w podejściu i oprę wszystko o solidne dane i argumenty. Zaoszczędzisz pieniądze i szybciej osiągniesz cele.

Interesuje Cię coś innego?
Odezwij się!

Jak wygląda proces

.1

Wycena

Cały proces zaczynamy od wstępnej wyceny zlecenia. Formularz zlecenia znajdziesz tutaj. Zazwyczaj wstępna wycena nie różni się dużo od końcowej oferty, ale da Ci obraz tego w jakich kwotach się poruszamy.

.2

Wywiad

Jeśli spodoba Ci się wycena, to przechodzimy do wywiadu. Na żywo lub przez telefon. To czas, kiedy zbieram i doszczegóławiam wszystkie potrzebne mi informacje. O Tobie, o Twoim biznesie i o Twoich klientach.

.3

Umowa

Na umowie spisujemy szczegółowy zakres i produkt mojej pracy. Moją preferowaną formą współpracy jest Umowa o Dzieło, ale mogę również wystawić fakturę.

.4

Zaliczka

Zanim przystąpię do pracy będę czekał na 50% zaliczki.

.5

Wynik

Gdy mam gotowe wyniki analizy lub strategię umawiamy się i omawiamy wszystko w szczegółach. To czas na zadawanie pytań, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości.

Nie ma co czekać!
Wycena jest darmowa!