fbpx

Co robię dokładnie:

Mój focus:

Klient
Rezultaty
Like'i / Followersi

Chcesz ze mną pracować? Odezwij się!

Jestem tu po to, żeby pomóc Ci osiągnąć Twój cel. Dlatego wymagam od Ciebie pełnego zaangażowania.

Mój proces:

Skuteczny marketing to nie tylko piękne reklamy. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, przeprowadzę dokładną analizę Twoich produktów i Twoich klientów aby dopasować działania do Twojego celu i wycelować reklamy w odpowiednich ludzi.

Następnym krokiem jest przeanalizowanie ścieżki, którą pokonuje klient przed zakupem, by upewnić się, że nie ma ona słabych punktów. Kiedy zbiorę już wszystkie potrzebne informacje przygotuję szczegółową strategię działań, którą Ci przedstawię.
Kiedy mam już gotową i zatwierdzoną przez Ciebie strategię zaczynam gromadzić i tworzyć kontent na pierwszy okres trwania kampanii.

Po jego zatwierdzeniu zaczynam wypuszczać reklamy i kontent zgodnie ze strategią. To bardzo ważny etap, ponieważ analizując dane widzę co działa, a co nie działa.
W tej fazie mam dostęp do sporej ilości danych do analizy. Te dane umożliwią mi dokładne określenie jaka demografia odbiorców najlepiej reaguję na nasze działania.

Wtedy "dostroję" wszystkie reklamy i treści i dopasuję do nich odpowiednio Twój budżet. To właśnie w tym momencie będziemy celowali w osiągnięcie jak największego ROI.


Facebook
Instagram
Twitter
Youtube
LinkedIn

Facebook
Instagram
Google